Hizmetlerimiz 16 Yılı Aştı

16 yılı aşkın bir süredir Kocaeli/İzmit’in tüm ilçelerine hizmet veren Kocaeli Çilingir olarak, oto çilingir, oto anahtar ve oto anahtarcı, immobolizer, master kilit sistemleri, anahtar kopyalama, çelik kapı ve alarm sistemlerini 16 yıllık tecrübemiz ile sizlerle sunuyoruz.


Kocaeli Alarm Sistemi İle Güvenliğinizi Sağlayın

Kocaeli alarm sistemleri sayesinde hırsızlara ya da kötü niyetli kişilere karşı evinizi ve kendinizi güvene alabilirsiniz. Güvenliğimizi sağlamak için bazı önlemler alırız, sağlam kapılar ve kaliteli kapı kilitleri, üzerine düşen görevi yerine getirirler ancak güvenliğinizi tam olarak sağlamanın en etkin yolu güvenilir bir alarm sistemidir. Polis istatistikleri göstermektedir ki; alarm sistemine sahip ev ve iş yerleri hırsızların soygun girişiminde bulunmayı en son düşündükleri yerlerdir, zira alarm sistemine sahip olmayan bir çok yer varken hiçbir hırsız bile bile yakalanma riskini göze alamaz. ALARM İLE KORUNAN EVLERE YAPILAN HIRSIZLIK GİRİŞİMLERİNİN %80 İNİN BAŞARIKSIZLIKLA SONUÇLANDIĞINI UNUTMAYINIZ. Kocaeli Alarm sistemi sayesinde gözünüz arkada kalmasın.
Kocaeli Alarm Sistemi - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 

 Kocaeli Oto Çilingir İle Kusursuz Bir Hizmet Sunuyoruz

Kocaeli oto çilingir hizmeti sayesinde araçta unutulan anahtar veya bagajın kilitli kalması durumunda bizi aramanız yeterlidir. Profesyonel ekipmanlarla araç kapı açma hizmeti için deneyimli anahtarcı ustalarıyla çalışan Kocaeli oto çilingir, yenilenen makina parkurlarıyla da oto anahtar ve kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Kocaeli oto çilingir, yine müşteri tavsiyesi ile Kocaeli / İzmit’in birçok noktasına oto çilingir hizmetini haftanın 7 günü 24 saat vermektedir. Kocaeli oto anahtarcı ve oto çilingir hızlı hasarsız ve güvenilir hizmet sağlar. Kocaeli oto çilingir daima bütçenize uygun ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Oto çilingir ihtiyacınız olduğunda bizimle günün her saati 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Kocaeli Oto Çilingir Ve Kocaeli Oto Anahtarcı - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 

 Kocaeli Anahtar Kopyalama İle Uygun Fiyat

Kocaeli Anahtar Kopyalama sayesinde ayarı bozulmuş kilitlerinizin değişimi, anahtar değişimi, parça değişimi ve çilingir servisini üstlenerek problemleri ortadan kaldırıyoruz. Kale, Multilock, Yale, Keso, Daf gibi birçok marka anahtar kopyalama, oto anahtar ve kumanda çoğaltma gibi hizmetleri Kocaeli Anahtarcı tarafından gerçekleştiriyoruz.
Kocaeli Anahtar Kopyalama - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 

 Kocaeli İmmobilizer İçin Hemen İletişime Geçin

Kocaeli immobilizer hizmeti sayesinde oto anahtar kopyalama ve immobilizer hizmeti Kocaeli Oto Çilingir sayesinde kusursuz ve profesyonel ekip güvencesi ile yapılır. Her otomobilin en önemli parçası olan ve bazılarının değeri milyon dolarları bulan arabaların, güvenliğini sağlayan oto kilit sistemleri de bu gelişmelerden nasibini alarak bambaşka bir özelliğe ve yapıya kavuşturuluyor. Bundan on yıl öncesine kadar sıradan bir kapı anahtarı gibi işleve sahip olan ve manuel olarak çalışan oto anahtar sistemleri artık tam otomasyon ile harekete geçerek eşsiz bir güvenlik sağlıyor. Bu sistemlerin geldiği son nokta “immobilizer anahtar” çeşididir. Merkezi kilit özelliğine sahip olan, her araca özel yapılan ve art niyetli kişiler tarafından açılması mümkün olmayan bu anahtar sistemleri, sağladığı yüksek koruma ile olası pek çok tehlikeye geçit vermeyerek engel teşkil ediyor. Biz de bir Kocaeli çilingir firması olarak tıpkı; kapı, kasa gibi sistemlerde olduğu, gibi araba kapılarının kilit sorunlarına da çözüm üretiyoruz.
Kocaeli İmmobilizer Hizmeti - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 Kocaeli Acil Çilingir 7/24 Hizmetinizdeyiz

Kocaeli İzmit’in Tüm semtlerine 7/24 Kocaeli Acil Çilingir hizmetimiz mevcuttur. Bu Sektörde edindiğimiz tecrübe bize gösterdi ki kapıda kalmak, kilit ve anahtar işlemleri yılın her döneminde günün her anında olabiliyor ve herkesin başına gelebiliyor. Siz değerli Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet için buradayız. Kapıda kalmak artık sizler için sorun değil. Bizlere haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz.
Kocaeli Acil Çilingir – (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 

 Kocaeli Master Kilit İle Fazla Anahtarları Çöpe Atın

Kocaeli Anahtarcı vermiş olduğu Kocaeli Master Kilit hizmeti sayesinde tomarla anahtar taşımak zorunda kalmazsınız. Pratik çözüm için bize ulaşın. Değişik tür ve çok sayıda kilitten oluşan bir sistemde tek bir anahtar tüm kilitleri açar. Ayrıca anahtar verilen kimselerden hangilerinin hangi kilit ve kapıları açmaya yetkili olduğunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Tek yapacağınız yanındaki formda bulunan kareleri işaretleyip kimin hangi kilidi açmasını istediğinizi belirlemek.
Yetki verdiğiniz çalışanlarınız bu yetkinin sorumluluğunu taşıyacak. Örneğin stokunuzu sadece sizin ve stok sorumlunuzun açabildiği, başkalarının açamadığı herkes tarafından bilinecek.
İşyerinizde belli bir yerin anahtarının bulunamama krizi yaşanmayacak. İnteraktif ürünlerde anahtarların kopyası sizden izinsiz çıkartılamayacak. Anahtarınızı (hatta anahtarlarınızın tümünü) kaybetseniz dahi emniyet kartınızla yeniden anahtar yaptırmanız mümkün olacak.
Şüphelendiğiniz durumlarda (mesela işten ayrılan birinin anahtarını iade etmemesi gibi) kilitlerinizin şifresini değiştirtebileceksiniz. Uygulama alanları çok geniştir. Küçük bir ev, büyük bir site, bir iş merkezi, fabrika, endüstri tesisi, hastane, belediyeler, yüzlerce odalı oteller olabilir. Sisteme ait Emniyet Kartı ile kilitler ve anahtarlar yıllar sonrada çoğaltılabilir. Master Sistem`in anahtarları Emniyet Kartı olmadığı sürece çoğaltılamaz. Master Sistemi daha yakından tanımak istiyorsanız bizi arayın..
Kocaeli Master Kilit - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 

 Kocaeli Çelik Kapı Tamiri, Bakımı ve Onarımı

Kocaeli Çelik Kapı Tamiri, Bakımı ve Onarımı konusunda Kocaeli Çilingire bağlı uzman ekibimiz yılın her günü 7/24 kesintisiz sizlere hizmet vermektedir. Her marka çelik kapılarda, otomatik çelik kapı onarımları ve bakımları konusunda Kocaeli Çilingir olarak Cep telefonumuz daima açık olup, bize ihtiyacınız olduğu zamanlarda hemen ulaşabilir, Kocaeli çelik kapı tamiri onarım ve bakımı konusunda hizmet talep edebilirsiniz. Hırsız girmiş veya zorlanmış kapıların kullanışlı hale getirilmesi, güçlendirilmesi ve boyanması gibi ihtiyaçları Kocaeli Anahtarcı uzman ekibi ile çözüme kavuşturur.
Kocaeli Çelik Kapı - (0542) 323 78 62 - (0543) 433 19 19


 Mobil Araçlarımız İle Her Bölgeye 20 Dakika !

İzmit Kent Konut Çilingir başta olmak kaydı ile İzmit’in her bölgesine, her mahalle ve semtine 7/24 çilingir servisini mobil araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile en geç 20 dakika içinde sağlıyoruz. Kocaeli Çilingir olarak İzmit’in başta gelen semtlerine; İzmit Kent Konut Çilingir, İzmit Dünya Bankası Çilingir, İzmit Körfez Çilingir, İzmit İlimtepe Çilingir, İzmit Hereke Çilingir, İzmit Sarımeşe Çilingir, İzmit Akmeşe Çilingir, İzmit Tavşantepe Çilingir, İzmit Karamürsel Çilingir, İzmit Toki Çilingir ve başlıca bir çok bölgelere çilingir hizmeti vermekteyiz. Sadece çilingir hizmeti değil tabi ki. Çilingir hizmetinin yanı sıra; İzmit Alarm Sistemi, İzmit Oto Çilingir, İzmit İmmobilizer, İzmit Master Kilit, İzmit Anahtar Kopyalama, İzmit Çelik Kapı hizmeti ve daha bir çok hizmetlerimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan Çilingir veya diğer hizmetlerimize www.kocaelicilingir41.com adresinden veya  (0542) 323 78 62  (0543) 433 19 19 numaralı telefonlarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. İzmit’in neresinde olursanız olun her bölgeye hizmetimiz, mobil araç sayesinde kolay ulaşımımız ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımız sayesinde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İzmit’in 16 yıllık bir esnafı olarak siz değerli müşterilerimiz için; İzmit Şirinköy Çilingir, İzmit Tavşancıl Çilingir, İzmit Kerpe Çilingir, İzmit Kefken Çilingir, İzmit Kandıra Çilingir, İzmit Harmantarla Çilingir, İzmit Yenikent Çilingir, İzmit Akçakoca Çilingir, İzmit Sarper Çilingir, İzmit Bağçeşme Çilingir, İzmit Mehmet Ali Paşa Çilingir ve İzmit Üçyol Çilingir bölgeleri dahil İzmit/Kocaeli ilimizin geniş kapsamlı olarak her bölgesine hızlı çözümler için hizmetinizdeyiz. Bizlere ulaşmak için  (0542) 323 78 62 veya (0543) 433 19 19 numaralı telefonlarımızı 7/24 saat arayabilirsiniz..


 

Günlük kaygılarımızın başında gelen unutkanlıklarla beraber birçoğumuzun başına gelen bir olaydır çilingir aramak. Saatlerce kapıda gelecek çilingiri beklemek de ayrı bir sıkıntıdır tabi. Kocaeli Çilingir servisi bu konuda hizmet verirken zamanında verilen adrese ulaşmayı da ilke edinmiştir. Günün her saati arayarak hizmet alabileceğiniz çilingir hizmetinin dışında kapı kilidi değişimi, anahtar çoğaltma, kapı açma ve bozulan kırılan anahtarları yenileme hizmeti de vermekteyiz.

Kocaeli Anahtarcı Markalarımız