37 Semtte Mevcut Hizmet

Kapıda beklemeden ve bekletmeden 37 semtte en hızlı şekilde Çilingir Hizmeti.

 En Hesaplı Fiyat

Dün'de Bugün'de  16 Yıldır Uzman Ekibimizle En hesaplı fiyat'da iddalıyız.

 Tüm Bölgelere 20 Dakika

Kocaeli İzmit'te ki Tüm Bölgelere 7/24 20'dakika içerisinde çilingir hizmeti.


 Bir Telefon Kadar Uzağız

Kocaeli İzmit’in Tüm semtlerine 7/24 Çilingir hizmetimiz mevcuttur. Bu Sektörde edindiğimiz tecrübe bize gösterdi ki kapıda kalmak, kilit ve anahtar işlemleri yılın her döneminde günün her anında olabiliyor ve herkesin başına gelebiliyor. Siz değerli Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet için buradayız. Kapıda kalmak artık sizler için sorun değil. Bizlere haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz.
Acil 7/24 Çilingir – (0542) 323 78 62 - (0542) 399 41 34


 Kasa Çilingir Hizmeti

Çelik kasa kilidiniz bozuldu ve açılmıyorsa biz yine size çözüm üretebiliriz. Bir telefon kadar uzakta olan Körfez Çilingir siz değerli müşterilerine kasa açma hizmeti vermektedir. Körfez kasa çilingir hizmetlerini aynı günde kaliteli ve garanti kapsamında alıyor. Hizmet kalitemizi geliştirebilmek ve bizlere ulaşan isteklere en kısa sürede cevap verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirip ekibimizi genişletiyoruz. Körfez kasa çilingir ihtiyacı duyduğunda hangi semt olursa olsun aynı gün içerisinde belirttiğiniz adrese geliyoruz ve gereken onarım ya da bakımı yapıyoruz.

 Alarm Sistemleri

Körfez Çilingir güvencesi ile can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev / iş alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Can ve mal güvenliğini sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerini Körfez Çilingirci olarak sizlere sunmaktayız. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir. Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Körfez Anahtarcı ile artık çok kolay.

 Çelik Kapı Ve Onarım

Çelik Kapı Tamiri Onarım ve Bakımı konusunda Körfez Çilingire bağlı uzman ekibimiz yılın her günü sizlere hizmet vermektedir. Her marka çelik kapılarda, otomatik çelik kapı onarımları ve bakımları konusunda Körfez Çilingir olarak Cep telefonumuz daima açık olup, bize ihtiyacınız olduğu zamanlarda hemen ulaşabilir, çelik kapı tamiri onarım ve bakımı konusunda hizmet talep edebilirsiniz. Hırsız girmiş veya zorlanmış kapıların kullanışlı hale getirilmesi, güçlendirilmesi ve boyanması gibi ihtiyaçları Körfez Anahtarcı uzman ekibi ile çözüme kavuşturur.


 Anahtar Kopyalama

Körfez Çilingir ve Körfez Anahtar firması olarak, Ayarı bozulmuş kilitlerinizin değişimi, anahtar değişimi, parça değişimi ve çilingir servisini üstlenerek problemleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca her markadan, kaybolan, kırılan ve çalınan kilit ve anahtarların yerine yenilerini yaparken yüksek masraflar yapmaktan kaçınarak kapı açma, anahtar kopyalama gibi çilingir işlerinizi daha uygun bütçeyle sizler için gerçekleştiriyoruz. Kale, Multilock, Yale, Keso, Daf gibi birçok marka anahtar kopyalama, oto anahtar ve kumanda çoğaltma gibi hizmetleri Körfez Anahtarcı tarafından gerçekleştiriyoruz.

 Master Kilit Sistemleri

Master Kilit Sistemleri ile anahtar sorunu yaşamadan pratik olarak yetkilendirme yapabilirsiniz. İstediğiniz kişi sizin yetki verdiğiniz kapıyı açabilir, yetkilendirmediğiniz kişi kapıda anahtar açma işlemini yapamaz. Örneğin 50 odalı bir fabrikada görevlendireceğiniz kadar kapıda yetkili verebilir isterseniz 20 isterseniz 40 kapı açabilirsiniz. Sizdeki genel Master her kapıyı açabilir. Körfez Anahtarcı vermiş olduğu Master Kilit hizmeti sayesinde tomarla anahtar taşımak zorunda kalmazsınız. Pratik çözüm için bize ulaşın.

 İmmobilizer Hizmeti

2000 den bu yana hizmet vermekte olan Körfez Çilingir Servisi, firma tarafından ithal edilen orijinal oto anahtarlarına oto kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Birçok anahtarcının yarıda bıraktığı ya da yetersizlik yüzünden beceremediği oto anahtar hizmetini firmamız profesyonel olarak yürütmektedir. Her marka ve modelde aracınızın anahtar değişim, tamiri ve immobilizer hizmeti işlemlerini Körfez Anahtarcı olarak uygun fiyatlarla oto anahtar kopyalama hizmeti vermekteyiz.

 Çilingir 7/24

Körfez Çilingir ve Körfez Anahtar firması olarak 2000 Yılından bu yana 16 yıldır Kocaeli / İzmit’te 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında sadece çilingir hizmeti olmayıp çelik kapı, çelik kasa, oto kapısı, anahtar çoğaltma, kilit tamiri, barel değiştirme gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Çilingir dalında sorununuz ne olursa olsun iletişim numaralarımızdan bize ulaşın. Uzman kadromuz ile sorununuzu çözmek için sizden telefon bekliyoruz.


Günlük kaygılarımızın başında gelen unutkanlıklarla beraber birçoğumuzun başına gelen bir olaydır çilingir aramak. Saatlerce kapıda gelecek çilingiri beklemek de ayrı bir sıkıntıdır tabi. Körfez Çilingir servisi bu konuda hizmet verirken zamanında verilen adrese ulaşmayı da ilke edinmiştir. Günün her saati arayarak hizmet alabileceğiniz çilingir hizmetinin dışında kapı kilidi değişimi, anahtar çoğaltma, kapı açma ve bozulan kırılan anahtarları yenileme hizmeti de vermekteyiz.

 Körfez Anahtar Ve Çilingir Hizmeti 


 ACİL ÇİLİNGİR HİZMETİ


Körfez Çilingir hizmeti, deneyimli çilingir teknisyenlerimiz ve acil çilingir 7/24 sistemi ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Körfez çilingirci ile anahtar, kilit açma, oto kumanda gibi hizmetleri de yüksek kalite ile uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Körfez anahtar kopyalamanın dışında yeniden anahtarlama, kilit toplama ve anahtar değiştirme de bulunmaktadır. Körfez anahtarcı 7 gün 24 saat acil çilingir hizmeti vermektedir.


PROFESYONEL EKİP – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Kurumsal bir yapıyla hareket eden Körfez çilingir 7/24 garantili servis vermektedir. Körfez İzmit’in birçok bölgesinde hizmet veren Körfez anahtarcı profesyonel ekip ile daima müşteri memnuniyet odaklı olup, mutlaka her sorunu çözüme kavuşturan bir çilingir firması olmuştur. Körfez anahtar sertifikalı uzman ekip ve mobil araç ile en uzak bölgeye 30 dakika içinde uluşma garantisi sunar. Körfez çilingirci için acil çilingir iletişim numaralarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz


SİZİN İÇİN KOCAELİ’NİN HER BÖLGESİNDEYİZ


Kocaeli / İzmit’te adını tecrübesiyle ve müşterilerinden aldığı güvenle duyuran profesyonel bir ekip bulmak ve zamanında hizmet alabilmek ne yazık ki çok da kolay değildir. Bu ihtiyaca cevap vermek amacı ile Körfez Çilingir 16 yıldır hizmet vermektedir. Teknolojinin sürekli yenilendiği günlerde uzman kadromuz ile Körfez anahtarcı sizlere yenilikçi ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Güvenilir ekip, her türlü kilit sistemleriyle başa çıkmanın yanı sıra güvenlik keşif hizmeti vererek Kocaeli’nin her yerine en geç 30 dakika içerisinde ulaşabilme garantisi veriyoruz. Körfez anahtar, her türlü kapı, otomobil, immobilizer, kasalar, dolap ve benzeri kilitler için kolay ve sağlam çözümlerimiz bulunuyor. Çilingir işleri ile ilgili her türlü ihtiyacınızda bir telefon ile uzman elemanların gelmesini sağlamak için Körfez Çilingir Servisini aramanız yeterlidir.