37 Semtte Mevcut Hizmet
Kocaeli Çilingir1

Kapıda beklemeden ve bekletmeden 37 semtte en hızlı şekilde Çilingir Hizmeti.

 En Hesaplı Fiyat
Kocaeli Çilingir2

Dün'de Bugün'de  16 Yıldır Uzman Ekibimizle En hesaplı fiyat'da iddalıyız.

 Tüm Bölgelere 20 DakikaKocaeli Çilingir3

Kocaeli İzmit'te ki Tüm Bölgelere 7/24 20'dakika içerisinde çilingir hizmeti.


 Bir Telefon Kadar Uzağız

Kocaeli İzmit’in Tüm semtlerine 7/24 Çilingir hizmetimiz mevcuttur. Bu Sektörde edindiğimiz tecrübe bize gösterdi ki kapıda kalmak, kilit ve anahtar işlemleri yılın her döneminde günün her anında olabiliyor ve herkesin başına gelebiliyor. Siz değerli Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet için buradayız. Kapıda kalmak artık sizler için sorun değil. Bizlere haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz.
Kocaeli Kavaklı Çilingir – (0542) 323 78 62 - (0542) 399 41 34


 Kasa Çilingir Hizmeti

Çelik kasa kilidiniz bozuldu ve açılmıyorsa biz yine size çözüm üretebiliriz. Bir telefon kadar uzakta olan Kavaklı Çilingir siz değerli müşterilerine kasa açma hizmeti vermektedir. Kavaklı kasa çilingir hizmetlerini aynı günde kaliteli ve garanti kapsamında alıyor. Hizmet kalitemizi geliştirebilmek ve bizlere ulaşan isteklere en kısa sürede cevap verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirip ekibimizi genişletiyoruz. Kavaklı kasa çilingir ihtiyaç duyduğunda hangi semt olursa olsun aynı gün içerisinde belirttiğiniz adrese geliyoruz ve gereken onarım ya da bakımı yapıyoruz.

Kocaeli Çilingir4 Alarm Sistemleri

Kavaklı Çilingir güvencesi ile can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev / iş alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Can ve mal güvenliğini sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerini Kavaklı Çilingirci olarak sizlere sunmaktayız. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir. Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kavaklı Anahtarcı ile artık çok kolay.

Kocaeli Çilingir5 Çelik Kapı Ve Onarım

Çelik Kapı Tamiri Onarım ve Bakımı konusunda Kavaklı Çilingire bağlı uzman ekibimiz yılın her günü sizlere hizmet vermektedir. Her marka çelik kapılarda, otomatik çelik kapı onarımları ve bakımları konusunda Kavaklı Çilingir olarak Cep telefonumuz daima açık olup, bize ihtiyacınız olduğu zamanlarda hemen ulaşabilir, çelik kapı tamiri onarım ve bakımı konusunda hizmet talep edebilirsiniz. Hırsız girmiş veya zorlanmış kapıların kullanışlı hale getirilmesi, güçlendirilmesi ve boyanması gibi ihtiyaçları Kavaklı Anahtarcı uzman ekibi ile çözüme kavuşturur.


Kocaeli Çilingir6 Anahtar Kopyalama

Kavaklı Çilingir ve Kavaklı Anahtar firması olarak, Ayarı bozulmuş kilitlerinizin değişimi, anahtar değişimi, parça değişimi ve çilingir servisini üstlenerek problemleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca her markadan, kaybolan, kırılan ve çalınan kilit ve anahtarların yerine yenilerini yaparken yüksek masraflar yapmaktan kaçınarak kapı açma, anahtar kopyalama gibi çilingir işlerinizi daha uygun bütçeyle sizler için gerçekleştiriyoruz. Kale, Multilock, Yale, Keso, Daf gibi birçok marka anahtar kopyalama, oto anahtar ve kumanda çoğaltma gibi hizmetleri Kavaklı Anahtarcı tarafından gerçekleştiriyoruz.

Kocaeli Çilingir7 Master Kilit Sistemleri

Master Kilit Sistemleri ile anahtar sorunu yaşamadan pratik olarak yetkilendirme yapabilirsiniz. İstediğiniz kişi sizin yetki verdiğiniz kapıyı açabilir, yetkilendirmediğiniz kişi kapıda anahtar açma işlemini yapamaz. Örneğin 50 odalı bir fabrikada görevlendireceğiniz kadar kapıda yetkili verebilir isterseniz 20 isterseniz 40 kapı açabilirsiniz. Sizdeki genel Master her kapıyı açabilir. Kavaklı Anahtarcı vermiş olduğu Master Kilit hizmeti sayesinde tomarla anahtar taşımak zorunda kalmazsınız. Pratik çözüm için bize ulaşın.

Kocaeli Çilingir8 İmmobilizer Hizmeti

2000 den bu yana hizmet vermekte olan Kavaklı Çilingir Servisi, firma tarafından ithal edilen orijinal oto anahtarlarına oto kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Birçok anahtarcının yarıda bıraktığı ya da yetersizlik yüzünden beceremediği oto anahtar hizmetini firmamız profesyonel olarak yürütmektedir. Her marka ve modelde aracınızın anahtar değişim, tamiri ve immobilizer hizmeti işlemlerini Kavaklı Anahtarcı olarak uygun fiyatlarla oto anahtar kopyalama hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli Çilingir9 Çilingir 7/24

42 Evler Çilingir ve 42 Evler Anahtar firması olarak 2000 Yılından bu yana 16 yıldır Kocaeli / İzmit’te 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında sadece çilingir hizmeti olmayıp çelik kapı, çelik kasa, oto kapısı, anahtar çoğaltma, kilit tamiri, barel değiştirme gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Çilingir dalında sorununuz ne olursa olsun iletişim numaralarımızdan bize ulaşın. Uzman kadromuz ile sorununuzu çözmek için sizden telefon bekliyoruz.


Günlük kaygılarımızın başında gelen unutkanlıklarla beraber birçoğumuzun başına gelen bir olaydır çilingir aramak. Saatlerce kapıda gelecek çilingiri beklemek de ayrı bir sıkıntıdır tabi. Kavaklı Çilingir servisi bu konuda hizmet verirken zamanında verilen adrese ulaşmayı da ilke edinmiştir. Günün her saati arayarak hizmet alabileceğiniz çilingir hizmetinin dışında kapı kilidi değişimi, anahtar çoğaltma, kapı açma ve bozulan kırılan anahtarları yenileme hizmeti de vermekteyiz.

Kavaklı Anahtar Ve Çilingir Hizmeti 


 ACİL ÇİLİNGİR HİZMETİ


Kavaklı Çilingir hizmeti, deneyimli çilingir teknisyenlerimiz ve acil çilingir 7/24 sistemi ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Kavaklı çilingirci ile anahtar, kilit açma, oto kumanda gibi hizmetleri de yüksek kalite ile uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Kavaklı anahtar kopyalamanın dışında yeniden anahtarlama, kilit toplama ve anahtar değiştirme de bulunmaktadır. Kavaklı anahtarcı 7 gün 24 saat acil çilingir hizmeti vermektedir.


PROFESYONEL EKİP – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Kurumsal bir yapıyla hareket eden Kavaklı çilingir 7/24 garantili servis vermektedir. Kocaeli İzmit’in birçok bölgesinde hizmet veren Kavaklı anahtarcı profesyonel ekip ile daima müşteri memnuniyet odaklı olup, mutlaka her sorunu çözüme kavuşturan bir çilingir firması olmuştur. Kavaklı anahtar sertifikalı uzman ekip ve mobil araç ile en uzak bölgeye 30 dakika içinde uluşma garantisi sunar. Kavaklı çilingirci için acil çilingir iletişim numaralarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz


SİZİN İÇİN KOCAELİ’NİN HER BÖLGESİNDEYİZ


Kocaeli / İzmit’te adını tecrübesiyle ve müşterilerinden aldığı güvenle duyuran profesyonel bir ekip bulmak ve zamanında hizmet alabilmek ne yazık ki çok da kolay değildir. Bu ihtiyaca cevap vermek amacı ile Kavaklı Çilingir 16 yıldır hizmet vermektedir. Teknolojinin sürekli yenilendiği günlerde uzman kadromuz ile Kavaklı anahtarcı sizlere yenilikçi ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Güvenilir ekip, her türlü kilit sistemleriyle başa çıkmanın yanı sıra güvenlik keşif hizmeti vererek Kocaeli’nin her yerine en geç 30 dakika içerisinde ulaşabilme garantisi veriyoruz. Kavaklı anahtar, her türlü kapı, otomobil, immobilizer, kasalar, dolap ve benzeri kilitler için kolay ve sağlam çözümlerimiz bulunuyor. Çilingir işleri ile ilgili her türlü ihtiyacınızda bir telefon ile uzman elemanların gelmesini sağlamak için Kavaklı Çilingir Servisini aramanız yeterlidir.