BİZ KİMİZ ?

2000 yılından beri Yeşeren Ticaret İnş. Yapı Malzemeleri adı altında Mehmet Yeşerenoğlu tarafından kurulup sektöre giriş yapmıştır. Su anda çilingirlik, anahtar, kilit hizmetleri servislerini gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda da otomobil immobilizer anahtar sistemleri teknolojisi konusunda uzmanlaşmış Kocaeli ve İzmit’te öncü bir şirkettir. Teknoloji’nin ve sektör yeniliklerinin yakın takipçisi olan şirketimizin diğer bir hedefi ise yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. 16 Yıllık tecrübemizin yanı sıra uygun fiyat ve yüksek güvenlik çözümlerimiz ile tanındığımız sektörde başarı ve güvenliği son noktaya taşımış bulunuyoruz.

 MİSYONUMUZ

Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermenin yanı sıra, ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 VİZYONUMUZ

Kocaeli Çilingir olarak Anahtarcılık ve Çilingir işlerini en saygın, güvenilir ve dürüstlük çerçevesinde ilerletmek ve işimizi memnuniyet odaklı gerçekleştirmektir.

 HEDEFİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile satışını yaptığımız her ürünün arkasındayız. Kocaeli Çilingir firmamız,  Konusunda uzman kadromuz ile 7-24 profesyonel hizmet verebiliyoruz. Kocaeli İzmit ilinde her daim kaliteli hizmeti uygun fiyatla müşterilerimiz ile buluşturmayı hedefliyoruz. Hedefimiz çok sayıda müşteriye hizmet vermek değil, bütün müşterilerimize kusursuz hizmet vermektir.

Kocaeli Çilingir Markalarımız